Zadzwoń 32 417 01 53
Change language EN

Właściwości podłogi dębowej


Podłogi dębowe od prawieków były, są i będą ulubionym tworzywem zwolenników materiałów naturalnych. Dla bosej stopy - to ciepła i przyjemna powierzchnia, długa żywotność czy możliwość wyboru z szerokiej gamy naturalnych odcieni - to główne zalety podłóg drewnianych.

Nasza drewniana podłoga to wyrób w pełni naturalny, niealergiczny, o bardzo dobrej izolacji cieplnej i akustycznej. Podłogi dębowe są w 100% naturalne i higroskopijne, reagują na zmieniające się warunki otoczenia, wnoszą do wnętrza harmonię i korzystnie wpływają na klimat w pomieszczeniu. Dzięki niskiemu ładunkowi elektrycznemu nie wiążą kurzu. Nadają się zarówno do wnętrza tradycyjnego, jak i nowoczesnego.

 

 

 

 

Współpraca
Ręczne rzemiosło to pożądany na rynku produkt ekskluzywny, który skierowany jest do wymagających klientów. Wytwarzając nasze produkty skupiamy się przede wszystkim na ich jakości dlatego też naszym głównym źródłem pozyskiwania nowych klientów jest pozytywna rekomendacja. Poszukujemy do współracy architektów oraz biura projektowe, które cenią wysoką jakość produktów oraz poszukują nietypowych rozwiązań, które zadowolą ich klientów.
Siedziba firmy
Slovpol Wood Sp. z o. o.
Kolejowa 3 Lekartów,
47-480 Pietrowice Wielkie
POLAND
+48 32 417 01 53
© SLOVPOL WOOD Sp. z o.o.
Wykonanie sakowww.com