Podłogi drewniane
to nasza pasja

Naszym priorytetem jest tworzenie nowych wzorów podłóg drewnianych i dopasowywanie ich do życzeń Klienta. Dzięki temu udaje nam się tworzyć produkty wiodące prym w świecie podłóg dębowych. Odpowiedni proces technologiczny, podparty wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem, nadaje podłodze oryginalny wygląd podkreślając jednocześnie najważniejsze walory drewna dębowego. Wytwarzane przez nas podłogi, produkowane są na indywidualne zamówienie tak aby efekt końcowy pokrywał się z wizją Klienta. W naszej ofercie znajdziecie Państwo najwyższej jakości produkty, stanowiące inwestycje na długie lata.

Jako producenci z wieloletnim doświadczeniem kładziemy duży nacisk na wysoką jakość naszych produktów a także indywidualny charakter każdej wyprodukowanej przez nas podłogi. Produkcja każdej zamówionej partii podłogi to odrębny proces. Specyfikacja materiału, jakim jest naturalne drewno sprawia, że każda podłoga dębowa jest niepowtarzalna. Usłojenie drewna to rzecz naturalna, która jeszcze bardziej podkreśla styl każdej deski.

To pozwala nam zachować niepowtarzalność i ekskluzywność tak aby Klient chodząc po zamówionej u nas podłodze czuł się wyjątkowo.

Zrealizowane z przez sakomedia
Slovpol Wood Sp. z o. o.
Kolejowa 3 Lekartów, 47-480 Pietrowice Wielkie